Zdravotná sestra

Miesto práce
Nejedlého 69, do konca júna však Tehelná 26
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
mzda, plus odmeny (bude predmetom pohovoru)

Termín nástupu
dohodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
odbery, podávanie injekcií, objednávanie pacientov, administratíva + zabezpečovanie zdravotníckeho materiálu, funkčné vyšetrenie pľúc, triedenie, zakladanie výsledkov pacientov, zdravotných záznamov, práca s počítačovým programom Medicom, administratívne práce

Možnosť buď plného alebo skráteného úväzku (ako výpomoc pri odberoch, injekciách, zakladaní kariet apod.)
Možnosť spolupráce na klinických štúdiách,
Profesionálny kolektív;
Flexibilný pracovný čas;
Možnosť profesného rastu;
Možnosť vycestovania do zahraničia na odborné kongresy.

Súkromné centrum zamerané na alergológiu, imunológiu.
Vyšetrovanie a liečba aj nadštandardnými spôsobmi.
Participácia na klinických štúdiách s novými liekmi na astmu.
Orientácia aj na psychosomatickú liečbu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť , dôslednosť.
Schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup.
Schopnosť učiť sa.
Výborné komunikačné a samostatnosť.
Schopnosť hľadať riešenia a prispôsobiť sa novým požiadavkám.
Schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč).
Spoľahlivosť,zodpovednosť,flexibilita,lojalita, diskrétnosť, vysoká tolerancia zvládať stresové situácie. POZÍCIA NIE JE VHODNÁ PRE ŠTUDENTA/TKU DENNEJ FORMY ŠTÚDIA

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Do mailu napíšte, či hľadáte prácu na skrátený úv./dohodu, alebo na plný úväzok.

Pozícia vhodná aj pre EXTERNÉHO študenta VŠ.

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Adresa spoločnostiIMUNO - ALERGO s.r.o.