Stomatológ/Stomatologička

    Schill Dental Clinic s.r.o. - IČO: 35957492
  • Pracovná pozícia:
    Zubný lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Veľká Okružná, Žilina, Slovensko, okres Žilina
    okres Žilina
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. júna 2018

Miesto práce
Veľká Okružná, Žilina, Slovensko

Ponúkaný plat (brutto)
1.000,- EUR plus výkonnostné odmeny

Termín nástupu
01.09.2018

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Absolvovanie stanoveného adaptačného procesu pod vedením Hlavného lekára adaptácie
- Poskytovanie stomatologickej starostlivosti
- Práca so slovenskými aj zahraničnými klientmi zubnej kliniky podľa aktuálnych potrieb
- Plánovanie a dodržiavanie stanoveného harmonogramu

Iné výhody
- Stabilná práca v modernej stomatologickej klinike
- Vysoko odborné adaptačné vzdelávanie pod vedením vlastného mentora (hlavného lekára adaptácie)
- Kontinuálne vzdelávanie formou odborných prednášok a školení mimo kliniku a na klinike
- Kontinuálny rozvoj komunikačných a prezentačných zručností pod vedením skúseného lektora a kouča
- Možnosť špecializácie na vybratú oblasť stomatológie
- Moderné a nadštandardné vybavenie na novej klinike
- Krásne pracovné prostredie
- Príjemný a profesionálny kolektív

Schill Dental Clinic s.r.o. je stomatologická klinika, pre ktorú je nepísaným zákonom poskytovať kvalitnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Tejto filozofii prispôsobujeme nielen odborný rast našich lekárov a personálu, ale aj investície do najnovších technológií, postupov a materiálov. Chceme poskytnúť pacientom na Slovensku komfort a kvalitu adekvátnu európskym štandardom.

Poskytujeme komplexnú starostlivosť od najjednoduchších výplní až po zložité chirurgické zákroky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- Prax 0 – 1 rok (pri väčšej praxi ako 1 rok možnosť skrátenia adaptačnej doby)
- Záujem o kontinuálny odborný rast
- Proklientsky prístup
- Schopnosť priateľskej a profesionálnej komunikácie
- Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Adresa spoločnostiSchill Dental Clinic s.r.o.