Lekár

Slovenské Liečebné Kúpele Turčianske Teplice, A.s., SNP, Turčianske Teplice, Slovensko
okres Turčianske Teplice

Ponúkaný plat (brutto)
leká so špecializáciou 2098 Eur/mesačne, lekár bez špecializácie 1140 Eur/mesačne

Termín nástupu
dohodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- samostatne pracujúci lekár
- komplexná kúpeľná liečebná starostlivosť o pacientov kúpeľov
- komplexná rehabilitačná liečba pacientov kúpeľov
- vedenie zdravotnej dokumentácie
- vykonávanie pohotovostných služieb

Iné výhody
- zaujímavá práca v spoločnosti so zahraničnou klientelou
- možnosť odborného rastu
- iné zamestnanecké benefity

Spoločnosť Slovenské liečebné kúpele otvára Royal Palace*****. Hotel s kapacitou 81 pevných lôžok poskytuje luxusné ubytovanie v priestranných izbách a apatrmánoch, zariadených v historickom štýle art deco. Súčasťou hotela je vlastné liečebné centrum Royal Bath so Zlatým kúpeľom a Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie InCare . Hotel má ambíciu stať sa najluxusnejším a najkomplexnejším liečebným domom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- flexibilita
- komunikatívne schopnosti
- príjemné vystupovanie
- pro - klientsky prístup
- pracovné nasadenie
- užívateľská úroveň práce s PC - základy
- znalosť jedného svetového jazyka ( RJ, NJ, AJ)

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom

U všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich údajov v spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú dané podmienky.

Adresa spoločnostiSlovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.