Junior produkt manažér pre nákladné vozidlá

Miesto práce
Ivánska cesta 2, 821 04 Bratislava
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
príprava podkladov pre prácu produkt manažmentu LKW
komunikácia s pobočkami
komunikácia so zákazníkmi
príprava kalkulácii LKW sortimentu
spracovanie objednávok
správa firemnej databázy
práca s katalógmi LKW

Iné výhody
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť
nadštandardné ohodnotenie
možnosť kariérneho rastu
možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme
možnosť sebarealizácie a ďalšieho špecializovaného vzdelávania
uprednostňujeme uchádzačov priamo z Bratislavy alebo jej blízkeho okolia

Medzinárodná spoločnosť Inter Cars pôsobí v 14 krajinách Európy, od roku 2005 aj na slovenskom trhu. Je jedným z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné a nákladné automobily na Slovensku. V jej ponuke je aj široký sortiment pre motocykle, tuning, dielenskú chémiu a tiež náradie a zariadenie pre vybavenie dielne. 25 pobočiek na Slovensku, použitie najmodernejších riešení logistiky a skladovania dielov garantujú vysokú dostupnosť tovaru, rýchle vyskladnenie a dodávky objednaného tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

znalosť sortimentu náhradných dielov - výhodou
aktívny prístup ochotu učiť sa novým veciam
znalosť miestneho prostredia
príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť
lojalita a zodpovednosť

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Informácie o výberovom konaní
počet výberových kôl: 2
spôsob prvého kontaktu: mail
životopis: stačí SK

Adresa spoločnostiInter Cars Slovenská republika s.r.o.