Obchodný zástupca

    Venron, s.r.o. - IČO: 36563803
  • Pracovná pozícia:
    Produktový manažér, Servisný technik
  • Miesto výkonu práce:
    Fraňa Mojtu 1, Nitra, Slovensko
    Nitra
    Informačné technológie, Obchod
  • Ponuka zadaná dňa:
    15. mája 2018

Nitra

Ponúkaný plat (brutto)
480 + bonusy do 300€, provízie z predaja

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme komunikatívneho predajcu s počítačmi a príslušenstvom, kamerových a zabezpečovacích systémov.

Iné výhody
- zvýhodnený nákup pre zamestnancov
- zaujímavá práca v tíme mladých ľudí
- finančné ohodnotenie odpovedajúce výkonu a prínosu pre spoločnosť
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- stále zamestnanie, zázemie, možnosť rozvoja kariéry

Predaj a servis IT produktov a zabezpečovacej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou

Prehľad v oblasti IT (hardware) nutný,
prehľad v oblasti zabezpečovacej techniky výhodou, komunikatívnosť, manuálna zručnosť.

Informačné technológie

Svoje žiadosti s priloženým životopisom (+fotka) zasielajte výhradne e-mailom na uvedenú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania

Adresa spoločnostiVenron, s.r.o.