2650,00 Eur Netto za 6 týždňov pre opatrovateľku,opatrovateľa - mesto Maastricht, Holandsko /opatrovateľ,opatrovateľka/

    UNIVERSAL Slovakia, s.r.o. - IČO: 51195763
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent, Regulatory affairs manager
  • Miesto výkonu práce:
    Holandsko
    Holandsko
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. júna 2018

Miesto práce
Holandsko
Holandsko

Ponúkaný plat (brutto)
2650,00 Eur Netto / odpracovaných 6 týždňov

Termín nástupu
22.06.2018

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ponúkame prácu pre opatrovateľku, opatrovateľa ku pánovi nar. v roku 1923 , byvajucom v dome v meste 6218HE Masstricht, Holandsko.
Pán je váhovo cca 55 kg, býva sám v dome, pán je autista. Pohyb pomocou vozíčka. Potrebuje pomôcť s hygienou, toaletou, zobliekaním ,obliekaním. Ďalej nakupovanie, varenie, udržiavanie domácnosti v čistote.
U pani pracuje naša opatrovateľka, ktorá novú zaučí, zaškolí.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni + skúsenosti s autizmom
TERMÍN NÁSTUPU: 22.6.2018
PLATOVÉ PODMIENKY: 2650,00 EUR // netto za odpracovaných 6 týždňov + komplet preplatené cestovné, bez poplatkov.

CESTOVNÉ zaplatené vopred šoféri, neberieme žiadne poplatky, zaučenie priamo u klienta.

Spoločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- študent vysokej školy

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Adresa spoločnostiUNIVERSAL Slovakia, s.r.o.