Dentálna hygienička

    MUDr. Jana Straková - IČO: 42172144
  • Miesto výkonu práce:
    Malokarpatské námestie 2, Bratislava, Slovensko
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    25. mája 2018

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
1300,00 Euro

Termín nástupu
01.08.2018

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ošetrovanie pacientov v zmysle dentálnej hygieny

Príjemné pracovné prostredie, priateľský kolektív, možnosť profesionálneho rastu

Sme moderná zubná ambulancia s príjemným pracovným kolektívnom, veľmi dobre dopravne dostupná MHD aj možnosť parkovania auta.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiMUDr. Jana Straková