Obchodný manažér

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
od 1200 EUR + zaujímavý bonusový systém

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ste šikovný obchodník, ktorého baví nadväzovanie kontaktov a láka Vás byť súčasťou spoločnosti, ktorá udáva trend na trhu v oblasti OSVETLENIA a veľmi intenzívne sa zameriava na inovatívne riešenia budúcnosti v podobe SMART riešení? Ak áno, budeme radi, ak Vás budeme môcť privítať v jednom z našich tímov budujúcich obchodné vzťahy s klientmi po celom svete. Na začiatok dostanete portfólio klientov, ktorí budú vyžadovať Vašu starostlivosť a následne priestor na realizáciu akvizícií. A ak ste aj dobrý people manažér, určite vieme zúročiť aj túto skúsenosť.

Ak Vás zaujalo vyššie uvedené, náplň práce bude pozostávať zo:
• starostlivosti o portfólio klientov na jednom z trhov, kde OMS pôsobí
• vyhľadávania a kontaktovania ( mobil, mail, osobné stretnutie) nových zákazníkov
• participácie na zaujímavých projektoch spoločnosti v oblasti LED osvetlenia a SMART riešení
• spolupráce so sales asistentom a administratívne zabezpečenie obchodných prípadov (sledovanie priebehu objednávok a termínov plnenia)
• vypracovávania cenových ponúk
• spolupráce s obchodným tímom a marketingovým oddelením

• prácu v dynamickej a inovatívnej spoločnosti udávajúcej trendy na trhu
• flexibilné prostredie s veľkou mierou sebarealizácie
• možnosť práce formou home office
• v podobe úspešného pôsobenia prichádza aj možnosť kariérne rásť
• zaujímavý bonusový systém zo zrealizovaných zákazok
• zvýhodnené závodné stravovanie priamo v sídle spoločnosti
• športové a kultúrne aktivity
• časom možnosť pracovať aj v pripravovanom BA office

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe
1

• min. SŠ vzdelanie
• anglický a/alebo nemecký a/alebo francúzsky jazyk na pokročilej komunikatívnej úrovni, taktiež sa vieme rozprávať s kandidátmi hovoriacimi španielsky alebo taliansky
• skúsenosť na pozícii obchodný zástupca, alebo obchodník alebo sales manažér alebo špesialista obchodu a zákaznického sevisu
• záujem o technologické produkty, chuť predávať inovatívne riešenia
• silný obchodný duch
• dotiahnutie obchodných prípadov od návrhu cenovej ponuky až po úspešnú realizáciu
• MS Office na pokročilej úrovni

Ostatná priemyselná výroba

Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu, prípadne by sme im vedeli ponúknuť inú pozíciu. Ostatných kandidátov budeme informovať mailom.

Adresa spoločnostiOMS, a.s.