Opatrovateľ/ka klientov v zariadení Domov dôchodcov

    Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava - IČO: 00226840
    Opatrovateľ, osobný asistent, Sanitár, Zdravotnícky asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Ružinov, Slovensko, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. mája 2018

Miesto práce
Ružinov, Slovensko
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
730

Termín nástupu
ihneď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Komplexná opatrovateľská starostlivosť o mobilných a imobilných klientov v zariadení - kŕmenie, osobná hygiena, kúpanie, prebaľovanie, polohovanie, asistencia pri úkonoch sebaobsluhy, sprevádzanie, integrácia klientov do bežného života a spoločenského diania, komunikácia s klientom, podpora samostatnosti.

Iné výhody
- ponúkame ubytovanie na ubytovni,
- strava možná v zariadení,
- týždeň dovolenky naviac,
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, aj za nočnú prácu
- odmeny

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci, slušné správanie a komunikácia, bezúhonnosť.
Odborné vedomosti a praktické opatrovateľské zručnnosti v starostlivosti o mobilných aj imobilných klientov, pozitívny vzťah k seniorom.

Sociálna starostlivosť

Uchádzačov žiadame o zaslanie profesného životopisu e-mailom. Opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín je podmienkou alebo stredná zdravotná škola odbor sanitár.
Vybraných uchádzačov budeme na osobný pohovor pozývať telefonicky.

Adresa spoločnostiDomov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava