Zubný lekár / stomatológ

    DENTPA, s.r.o. - IČO: 47426756
  • Pracovná pozícia:
    Zubný asistent, Zubný lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Ivana Olbrachta 1177, 028 01 Trstená, Slovensko, Tvrdošín
    Tvrdošín
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    15. mája 2018

Miesto práce
Ivana Olbrachta 1177, 028 01 Trstená, Slovensko
Tvrdošín

Ponúkaný plat (brutto)
3000

Termín nástupu
dohodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
bežné ošetrenia v stomatologickej ambulancii

Iné výhody
- v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie
- práca v nových priestoroch
- nadštandardné vybavenie ambulancie
- samostatná dentálna hygienička
- na pracovisku bude prítomný skúsený zubný lekár - možnosť konzultácie

Ambulancia špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní zubný lekár, v študijnom odbore zubné lekárstvo a špecializovanom odbore stomatológia.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Príjemné vystupovanie, pracovitosť, proklientský prístup, chuť sa vzdelávať.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiDENTPA, s.r.o.