Kardiológ

    SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA - IČO: 00165361
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Limbová 14, 833 03 Bratislava 37
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    13. apríla 2018

Bratislava

Termín nástupu
15.05.2018

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
· diagnostika a liečba pacientov so srdcovo-cievnymi ochoreniami v rámci primárnej ako aj sekundárnej prevencie - anamnéza, fyzikálne vyšetrenie, EKG
· dispenzarizácia pacientov so srdcovo - cievnymi ochoreniami, poruchami srdcového rytmu a ich monitorovanie
· nefarmakologická liečba, edukácia o rizikových faktoroch, životospráve
· farmakologická konzervatívna liečba pacientov s chronickými ochoreniami, vrátane rizikových faktorov, životosprávy a životného štýlu
· pravidelné monitorovanie liečby a sledovaných parametrov pri konzervatívnej liečbe
· poradenstvo a konzultačné služby, prípadne reedukácia
· neinvazívne vyšetrovacie metódy neinvazívnej kardiológie - 24 hodinový tlakový a EKG holter, echokardiografické vyšetrenie

Iné výhody
Ponúkame:
- priestory ambulancie s vybavením
- zdravotnú sestru
- kmeň pacientov (cca 1000)

Pedagogická činnosť - pregraduálna a postgraduálna v oblasti medicínskych odborov, ošetrovateľstva, verejného zdravotníctva a vedecko - výskumná činnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

- Vysoká odbornosť
- Pracovné nasadenie

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
Požadujeme:
odbornú prax vrátane 24 hodinového tlakového a EKG holterovho monitoringu, echokardiografického vyšetrenia

Adresa spoločnostiSLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA