Obchodný zástupca / predaj softwarových riešení (B2B)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Jaskový rad 187
Bratislava

Termín nástupu
01.05.2018

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme skúseného obchodníka v oblasti IT, ktorý rozšíri naše bohaté portfólio klientov. Sme firma, ktorá sa sústredí najmä na vývoj komplexných webových aplikácií, mobilných aplikácií a aj priemyselných riešení pre rôzne priemyselné oblasti (farmaceutický priemysel, finančný segment, drevospracujúci priemysel, ale aj štátna správa). Medzi našich klientov patria spoločnosti ako: VÚB, Ernst&Young, Falck Healthcare, Slovenské národné divadlo, Kantar Health, Boehringer Ingelheim, Ministerstvno vnútra SR, ale aj mnoho zahraničných spoločností, lebo pôsobíme aj na rakúskom trhu.

Očakávame od teba, že disponuješ predchádzajúcou praxou na podobnej pozícií, ideálne s predajom softwarových riešení, výborne sa orientuješ v aktuálnych IT a online trendoch, zároveň vieš navrhnúť adekvátne riešenie pre klienta v oblasti digitalizácie interných procesov.

Predpokladáme, že máš vybudovanú svoju sieť kontaktov, ktorú vieš využiť pri oslovení potenciálnych klientov, máš schopnosť vycítiť príležitosti, samostatne vytipovať klientov a viesť lead až do jeho uzavretia a prevzatia projekt manažérom. Očakávame, že prinesieš inšpiráciu a nové nápady, ako (ne)robiť sales v tejto oblasti.

Na výmenu ponúkame nadpriemerne ohodnotenie (fixný plat + motivujúci a funkčný odmeňovací model - provízie z gross revenue projektov), príjemné pracovné prostredie a stabilné zázemie spoločnosti so zaujímavými referenciami a projektami, ktoré výborne podporujú predaj.

Iné výhody
Samostatná práca, možnosť home office s pravidelnými stretnutiami, služobný telefón, notebook, školenia a kurzy podľa vlastného výberu, multisport.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Vývoj softwaru, podnikových informačných systémov, webových aplikácií, internetových a intranetových informačných systémov, a mobilných aplikácií.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Vývoj softwaru, podnikových informačných systémov, webových aplikácií, internetových a intranetových informačných systémov, a mobilných aplikácií.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie

Informácie o výberovom konaní
Termín nástupu dohodou.

Adresa spoločnostiAltamira Softworks, s. r. o.Kontakt

Mám záujem o túto prácu