Zubný lekár / lekárka

    eurodent MEDIMA s.r.o. - IČO: 36398101
  • Pracovná pozícia:
    Zubný lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Priehradka 20, Žilinský kraj, Martin
    Žilinský kraj, Martin
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. januára 2018

Miesto práce
Priehradka 20
Žilinský kraj
Martin

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
01.03.2018

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Liečenie a ošetrovanie pacientov s cieľom minimalizovať ochorenia a predchádzať im.

Eurodent medima, s.r.o. je súkromné zdravotnícke zariadenie zaoberajúce sa stomatológiou, orálnou chirurgiou, implantológiou, pedostomatológiou a plastickou chirurgiou. Ošetrenia vykonávame aj v celkovej anestézii.
Za 21 rokov činnosti sme ošetrili niekoľko tisíc pacientov nielen z celého Slovenska ale aj zo zahraničia. Priemerne ošetríme za jeden rok 5000 pacientov. O ošetrovanie našich pacientov sa stará štáb 4 doktorov - stomatológov, 1 plastický chirurg, 1 anesteziológa a 5 sestričiek.
Súčasťou nášho zariadenia je aj vlastné oddelenie zubnej techniky. Vďaka nemu nie sme závislí na externých dodávateľoch a všetky práce sa vykonávajú priamo u nás. Týmto spôsobom je zaručená výsledná kvalita a operatívnosť pri riešení potrieb našich pacientov a v neposlednom rade aj rýchlosť vyhotovenia.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostieurodent MEDIMA s.r.o.