Sociálny pracovník

    DOMUS BENE - DOM DOBRA, o.z. - IČO: 42170249
  • Miesto výkonu práce:
    Slnecne jazera č.2238, Senec
    Senec
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    11. januára 2018

Miesto práce
Slnecne jazera č.2238
Senec

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
01.03.2018

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Zariadenie pre seniorov ,híada sociálneho pracovníka s praxou v zariadeniach sociálnych služieb, s znalosťou zakona 448/2008, vedie dokumentaciu a pracuje s klientmi.

Poskytovanie sociálnych služieb, Zariadenie pre seniorov a Špecializovane zariadenie s celoročným pobytom .

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
3

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

znalost zakona 448/2008 ,štatndartov kvality.

Sociálna starostlivosť

Adresa spoločnostiDOMUS BENE - DOM DOBRA, o.z.

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Portál Tvoj Lekár