Fyzioterapeut/ka

    Sempersa, s.r.o. - IČO: 36362352
  • Pracovná pozícia:
    Fyzioterapeut
  • Miesto výkonu práce:
    Mliekárenská 9, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    10. januára 2018

Miesto práce
Mliekárenská 9
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1400 EUR, dohodou

Termín nástupu
asap

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore fyzioterapia a liečebná rehabilitácia. Vstupné vyšetrenie, vyšetrenia a terapie pacientov pod dozorom lekára FBLR aj samostatne, vedenie agendy, objednávok, manažment pacienta, režijné zabezpečenie fungovania prevádzky. Pracovná pozícia v súkromnej ambulancii.

Flexibilná pracovná doba, samostatná zodpovedná práca, uplatnenie organizačných schopností, služobný telefón, príjemné pracovné prostredie, bonusy po splnení plánovaných pracovných povinností, doplnkové vzdelávanie.

Sempersa s.r.o je spoločnosť, ktorá od roku 2008 prevádzkuje súkromné zdravotnícke zariadenie zamerané na vnútorné lekárstvo a FBLR, diagnostiku a liečbu pohybového aparátu. Medicínske zariadenie nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní. Organizuje a zabezpečuje školenia, kurzy, výcviky, lektorskú a školiacu činnosť a poskytuje ďalšie služby a aktivity v oblasti zdravotníctva, obchodu a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Absolvovaný kurz SM-systému I. a II., manuálnych techník, masáží, lymfodrenážnej masáže, kinesiotejpingu, ovládanie základných fyzikálnych procedúr a obsluhy BTL prístrojov na rehabilitáciu.

Absolvovanie strednej zdravotníckej školy sú výhodou. Záujem o osobný a profesionálny rast. Vyžadujeme precíznosť, komunikatívnosť, orientáciu na pacienta, milý a ľudský prístup.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kandidátov vyberieme na základe dokladov o vzdelaní, praxe, písomného životopisu a ústneho pohovoru. Vybraní uchádzači absolvujú aj jednoduchú, ale dôležitú praktickú skúšku odborných zručností.

V prípade záujmu o danú pozíciu, zasielajte Vaše žiadosti, profesijné životopisy a doklady o vzdelaní na e-mailovú adresu. V životopise uveďte prosím nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Sempersa, s.r.o., na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu."

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. S vybraným uchádzačom rátame čím skôr, ideálne k 1.2.2018, najneskôr však k 1.3.2018.

Adresa spoločnostiSempersa, s.r.o.