Lekár

    PRO VITAE n.o., NsP Gelnica - IČO: 37886428
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Nemocničná 33, Košický kraj, Gelnica
    Košický kraj, Gelnica
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    7. decembra 2017

Miesto práce
Nemocničná 33
Košický kraj
Gelnica

Ponúkaný plat (brutto)
v zmysle zákona o platoch lekároch

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Sekundárny lekár na Oddelenie Dlhodobo chorých PRO VITAE n.o. Gelnica

1 Lekár bez atestácie s možnosťou vykonania postupovej skúšky - internistický kmeň a následne
špecializačnej ATE
2.Lekár s postupovou skúškou - inernistický kneň, s možnosťou vykonania špecializačnej ATE
3.Lekár so špecializačnou ATE z vnútorného lekárstva, príp. odboru geriatrie a gerontológie

Lekár na gynekologickú ambulanciu
- s atestáciou, bez atestácie - znalosť využívania prístroja MyLab Seven

Iné výhody
možnosť pridelenia bytu

PRO VITAE n. o. je najväčším zamestnávateľom v Gelnickom okrese. Súkromná nemocnica má 180 zamestnancov.
Nemocnica sa delí na lôžkovú a ambulantnú časť. Súčasťou nemocnice je aj dom dôchodcov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

- vzťah k starším ľudom
- ochota učiť sa novým veciam v kolektíve skúsených lekárov

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiPRO VITAE n.o., NsP Gelnica