Lekár telovýchovného lekárstva pre AGEL Clinic

    AGEL SK a.s. - IČO: 36658448
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Jelačičova 8, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    6. decembra 2017

Miesto práce
Jelačičova 8
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Termín nástupu
Dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
AGEL Clinic, špecializovaná nemocnica v Bratislave so zameraním na ochorenia pohybového ústrojenstva, športovú medicínu, jednodňovú chirurgiu a mnoho ďalších špecializovaných odborov, hľadá do svojho tímu Lekára so zameraním na telovýchovné lekárstvo.

Ponúkame pracovné miesto v silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nadštandardným platovým ohodnotením.

Pracovná náplň zahŕňa:
1.) diagnostiku telesnej zdatnosti,
2.) diagnostiku, liečbu a rehabilitáciu vybraných ochorení prostredníctvom pohybových aktivít,
3.) zdravotnú výchovu so zameraním na životosprávu.

Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity:
1.) Nadštandardné platové ohodnotenie.
2.) Zázemie silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
3.) Profesionálny prístup a prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu.
4.) Možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja.
5.) Ponuka sociálnych a spoločenských akcií pre zamestnancov ako napr. Detský tábor AGEL, športové podujatia.
Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí.

AGEL SK a.s. je dcérskou spoločnosťou AGEL a.s. v Českej republike a pôsobí na Slovensku od roku 2006. Poslaním spoločnosti AGEL SK a.s. je poskytovanie metodickej a riadiacej činnosti pre dcérske subjekty na Slovensku, akvizičná činnosť v podobe dosiahnutia a realizácie dlhodobého prenájmu, resp. kúpy zdravotníckych zariadení na území Slovenskej republiky a s tým súvisiace poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti. Skupina AGEL a.s. je najväčším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti ve strednej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

a) pracovné nasadenie
b) empatia
c) komunikatívnosť
d) spoľahlivosť
e) precíznsť

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Uchádzač o zamestnanie týmto podľa ust. § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov udeľuje súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov v rozsahu uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce na účely jeho zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti AGEL SK na dobu jedného roka.
Súhlas je udelený na dobu 1 roka s možnosťou jej predĺženia na základe písomného súhlasu uchádzača a je ho možné kedykoľvek odvolať písomným oznámením doručeným spoločnosti AGEL SK a.s.. na adresu: Palisády 56, 811 06 Bratislava. Odvolanie súhlasu je účinné voči všetkým osobám, ktorým bol súhlas udelený. Uchádzač týmto udeľuje súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov nasledovným spoločnostiam: AGEL SK, Palisády 56, 811 06 Bratislava, IČO: 36 658 448 a jej manažérsky riadeným subjektom, dcérskym a vnukovským spoločnostiam.

Adresa spoločnostiAGEL SK a.s.