Opatrovateľka staršej ženy od 21.12. 17 - 02.01.17

Miesto práce
Trnavský kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Košice

Ponúkaný plat (brutto)
344 eur v čistom

Termín nástupu
21.12.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme opatrovateľku k staršej žene vo Sv. Jury. Pani má 86 rokov . Čiastočne chodiaca, no skôr ležiaca, inkontinentná, Alzheimer. Opatrovateľská starostlivosť je vykonávaná v domácnosti klienta. Strava a ubytovanie zdarma.

Iné výhody
- ponúkame stabilnú prácu
- zamestnávame na Pracovnú zmluvu
- odmena v čistom za celý turnus je: 344 eur

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby a doplnkové služby personálneho lízingu s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vhodný opatrovateľ:
- má ukončené zdravotnícke vzdelanie, alebo osvedčenie z opatrovateľského kurzu
- má skúsenosti v oblasti opatrovateľskej starostlivosti
- je empatický
- má kladný vzťah k práci so seniormi
- je flexibilný

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

V prípade záujmu, prosím pošlite na info@vasaopatrovatelka.sk, alebo poštou svoj životopis s aktuálnou fotkou a kópiu opatrovateľského kurzu.

Adresa spoločnostiSunSet Blvd. s.r.o.