Opatrovateľka - 4 voľné pracovné miesta pre absolventov do 29 rokov

    Dom sv. Huga z Grenoble, n.o. - IČO: 45743371
    Opatrovateľ, osobný asistent, Sanitár, Zdravotnícky asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Bidovce č. 307, okres Košice-okolie, Košický kraj
    Košický kraj
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. novembra 2017

Miesto práce
Bidovce č. 307, okres Košice-okolie

Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Termín nástupu
01.01.2018

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Vykonávanie všetkých úkonov opatrovateľskej činnosti pre klientov nášho zariadenia ( 8 klientov na 1 opatrovateľku ),
-Vykonávane obslužných činností pre klientov zariadenia,
- vykonávanie záujmovej činnosti s klientmi zariadenia,
- dvojzmenná prevádzka, 12-hodinové zmeny ( Denná, Nočná, 2 dni voľno ).
Ďalšie požiadavky:
- Vek do 29 rokov,
- ideálne vzdelanie zdravotnícky asistent, sanitárka,
- evidovaný na UPSVAR najmenej 12 mesiacov,
- bez požiadavky na odbornú prax ( počas prvých troch mesiacov vykonávanie pracovnej činnosti pod dohľadom/s pomocou tútora ).

Zamestnanecké výhody budú prezentované pri osobnom pohovore.

Poskytovanie celoročnej pobytovej sociálnej služby v Zariadení opatrovateľskej služby.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Ideálny uchádzač by mal mať kladný vzťah k seniorom, byť trpezlivý a schopný samostatne pracovať.

Sociálna starostlivosť

Pre zaradenie do výberového procesu zašlite nám prosím na e-mail: hreskova@domsvhuga.sk Vašu žiadosť o prijatie spolu so životopisom.

Adresa spoločnostiDom sv. Huga z Grenoble, n.o.