Opatrovateľ

    BENETRIX, n.o. - IČO: 37983725
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Priehradná 9A, Martin
    Martin
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    19. októbra 2017

Miesto práce
Priehradná 9A
Martin

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
opatrovanie seniorov a zdravotne postihnutých v Zariadení sociálnych služieb

stravné lístky, preplácanie nadčasov, príplatky za víkendy a nočné služby

Poskytujeme sociálnu starostlivosť, komplexné ošetrovateľské, rehabilitačné a poradenské služby s osobným a individuálnym prístupom ku každému klientovi, s cieľom podpory fyzickej a duševnej kondície a pomoci pri rozvoji ich individuálnych schopností.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe
1

tímová práca, samostatné myslenie, empatia, asertivita, úcta k starším

Sociálna starostlivosť

Adresa spoločnostiBENETRIX, n.o.