Lékař pro ARIP oddělení

  • Prácu ponúka (potencionálny zamestnávateľ):
    Nemocnice Šumperk a. s. - IČO: 47682795
  • Pracovná pozícia:
    Lékař
  • Miesto výkonu práce:
    Nerudova 41, Šumperk
  • Región, v ktorom je pracovná ponuka platná:
    Šumperk
  • Kategórie, do ktorých pracovná ponuka patrí:
    Zdravotnictví a sociální péče
  • Ponuka zadaná dňa:
    5. decembra 2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Nerudova 41
Šumperk

Ponúkaný plat (brutto)
Dle praxe lékaře a jeho přínosu pro zaměstnavatele

Termín nástupu
Ihned

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Lékař pro odbornost anesteziologie a intenzivní medicína. Jde o práci na multioborové JIP, ARO lůžkách, ambulancích, operačních a zákrokových sálech. Nemá-li lékař specializovanou způsobilost, umožníme její získání.

Iné výhody
Pro naše zaměstnance nabízíme řadu benefitů, od příjemného pracovního prostředí, příspěvku na penzijní připojištění, delší dovolenou, stravování, přes motivující finanční ohodnocení, nabídku ubytování a možnost rozvíjet se na oddělení a operačních sálech.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupně
- postgraduální

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
Zájem o práci a vzdělávání v anesteziologii a intenzivní medicíně, zájem o práci v nemocničním prostředí a v prostředí odborných ambulancí.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Informácie o výberovom konaní
Žádosti o pracovní místo a životopisy zasílejte na e-mail: kariera@nemocnicesumperk.cz, následně Vás bude kontaktovat kompetentní osoba ve věci dalšího jednání týkajícího se Vašeho pracovního uplatnění.

Adresa spoločnostiNemocnice Šumperk a. s.

Kontakt

Mám záujem o túto prácu