Všeobecná sestra s náborovým příspěvkem

  • Prácu ponúka (potencionálny zamestnávateľ):
    Nemocnice Šumperk a. s. - IČO: 47682795
  • Pracovná pozícia:
    Všeobecná sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Nerudova 41, Šumperk
  • Región, v ktorom je pracovná ponuka platná:
    Šumperk
  • Kategórie, do ktorých pracovná ponuka patrí:
    Zdravotnictví a sociální péče
  • Ponuka zadaná dňa:
    5. decembra 2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Nerudova 41
Šumperk

Ponúkaný plat (brutto)
Formou osobního příplatku zohledňujeme odborný přínos zaměstnance pro pracoviště.

Termín nástupu
Dle domluvy

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Všeobecná sestra, praktická sestra, porodní asistentka nebo zdravotnický záchranář bude pracovat dle dohody na lůžkovém oddělení (nabízíme jak oddělení operačních, tak neoperačních oborů), může se specializovat na práci sestry v perioperační péči (instrumentářka) nebo půjde o práci na odborných ambulancích. Se zájemci individuálně projednáme jejich zájem o odbornou profilaci a umožníme práci v oboru, který preferují.

Iné výhody
U nás můžete dále studovat! Můžete se účastnit specializačního vzdělávání! Umožníme práci na částečný úvazek! Budeme s Vámi po celou dobu adaptačního procesu a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Potřebujete-li, zajistíme Vám ubytování. Pomůžeme se zajištěním školky. Budete mít více dovolené a budete pracovat na vysoce kvalifikovaných pracovištích, kde se budete odborně rozvíjet. Přispějeme Vám na penzijní připojištění, na stravování v naší jídelně, pomůžeme Vám v případě finanční nouze a čeká Vás řada dalších benefitů, jako například rekondiční cvičení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- středoškolské s maturitou
- nástavbové/vyšší odborné vzdělání
- vysokoškolské II. stupně
- student vysoké školy
- vysokoškolské I. stupně
- postgraduální

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
Požadujeme vzdělání pro výkon zdravotnického povolání (odbornou způsobilost) dle zákona č. 96/2004 Sb. Specializaci v oboru uvítáme, ale není podmínkou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Informácie o výberovom konaní
V případě, že váháte, zda byste rádi byli součásti našeho týmu zdravotníků, nabízíme Vám nezávaznou konzultaci či prohlídku pracoviště, o které byste případně měli zájem. Rádi s Vámi osobně prokonzultujeme podmínky spolupráce na personálním oddělení nemocnice.

Adresa spoločnostiNemocnice Šumperk a. s.

Kontakt

Mám záujem o túto prácu