Všeobecný lekár pre dospelých

    mediZon s. r. o. - IČO: 44700601
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Limbová 5, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    19. októbra 2017

Miesto práce
Limbová 5
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Termín nástupu
01.01.2018

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme všeobecného lekára pre dospelých (resp. internista, spoločný intern. kmeň aj bez atestácie) do ambulancie VLD v Bratislave III.
Možnosť práce podľa dohody: 2-5 dní v týždni/ 6 hodín denne, event. možnosť zaradenia do špecializačnej prípravy.

Poskytovanie štandardnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti (liečebná a preventívna ZS). Lekár bude mať k dispozícii zdravotnú sestru, ktorá sa venuje administratívnej agende a bežným úlohám vyplývajúcich z tejto pozície (objednávanie pacientov, odbery a pod.).

Agenda spojená s prevádzkou ambulancie (napr. objednávanie lekárskeho materiálu, personálna agenda, agenda pre poisťovne a pod.) je v plnej miere zabezpečená zamestnávateľom, pričom vedenie spoločnosti nezasahuje do činnosti lekára.

Iné výhody
Zabezpečené zástupy v prípade dovolenky, PN atď
Zabezpečená zdravotná sestra
Perspektívne, stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Naším cieľom je poskytovať zdravotnú starostlivosť v príjemnej komornej atmosfére, kde je vzťah lekár-pacient na prvom mieste.
Naša ambulancia sa nachádza v priestoroch Univerzitnej nemocnice s poliklinikou na bratislavských Kramároch.

Radi Vás u nás uvidíme.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Záujem o daný typ práce a o pacienta.
Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať prosím telefonicky po 16.00 event. mailom.
Ďakujeme. Radi Vás uvítame v našom tíme.

Adresa spoločnostimediZon s. r. o.