Lekár - Absolvent - na Transplantáciu Vlasov

    Babylon Aesthetics Kft. - IČO: 01-09-94
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Landererova 6, Bratislava, Maďarsko
    Bratislava, Maďarsko
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. októbra 2017

Miesto práce
Landererova 6
Bratislava
Maďarsko

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
06.11.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Súkromná klinika pri Bratislave príjme lekára/ lekárku na Transpl. Vlasov. Práca vhodná aj pre absolventov. Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve a dobré pracovné podmienky.

Iné výhody
* príjemné, pozitívne a motivačné pracovné prostredie
* priestor pre profesný rozvoj
* nadštandardné platové ohodnotenie

Sme súkromná klinika zaoberajúca sa s estetickými zákrokmi

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

* Zodpovedný a proaktívny prístup k práci
* Vodičský preukaz “B”
* Vlastné vozidlo výhodou, nie podmienkou
* Madarsky alebo anglicky jazyk vyhodou, nie podmienkou

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
Pri žiadosti o pozíciu pošlite nám svoj očakávaný disponibilny netto plat / 1 mesiac.
Termin nastupu: NOV/2017

Adresa spoločnostiBabylon Aesthetics Kft.