Sanitár

    Nemocnica Alexandra Wintera - IČO: 36084221
  • Pracovná pozícia:
    Sanitár
  • Miesto výkonu práce:
    Winterova 66, Piešťany
    Piešťany
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    11. októbra 2017

Miesto práce
Winterova 66
Piešťany

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pomocné práce zdravotníckeho charakteru na ortopedickom oddelení - úsek operačných sál.
Jedná sa o jednozmennú prevádzku - PO-PIA ( 7- 15.30 hod) + vykonávanie ústavných pohotovostných služieb (nočná práca)

Iné výhody
- ponúkame náborový príspevok 500,- EUR,
- ubytovanie zdarma.

Poskytovanie ústavnej a ambulantnej zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- schopnosť vykonávať prácu na operačnom sále,
- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiNemocnica Alexandra Wintera