Lékař pro interní oddělení a odborné ambulance

  • Prácu ponúka (potencionálny zamestnávateľ):
    Nemocnice Šumperk a. s. - IČO: 47682795
  • Pracovná pozícia:
    Lékař
  • Miesto výkonu práce:
    Nerudova 41, Šumperk
  • Región, v ktorom je pracovná ponuka platná:
    Šumperk
  • Kategórie, do ktorých pracovná ponuka patrí:
    Zdravotnictví a sociální péče
  • Ponuka zadaná dňa:
    5. decembra 2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Nerudova 41
Šumperk

Ponúkaný plat (brutto)
Dle praxe lékaře a jeho přínosu pro zaměstnavatele

Termín nástupu
Ihned

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Lékař pro odbornost vnitřní lékařství. Jde o práci na lůžkovém oddělení, odborných ambulancích a JIP. Lékař může pracovat současně ve specializovaných ambulancích - př. gastroenterologie, endokrinologie, diabetologie, kardiologie, revmatologie a další. Nemá-li lékař specializovanou způsobilost, umožníme její získání, a to v oboru vnitřní lékařství nebo v jiném oboru dle dohody s lékařem.

Iné výhody
Pro naše zaměstnance nabízíme řadu benefitů, od příjemného pracovního prostředí, příspěvku na penzijní připojištění, delší dovolenou, stravování, přes motivující finanční ohodnocení, nabídku ubytování a možnost rozvíjet se na odborných ambulancích. Dále nabízíme uplatnění ve spolupracujících odborných ambulancích nad rámec práce v nemocnici, které přináší lékaři odborný rozvoj, zkušenosti, nadhled a nadstandardní možnost ohodnocení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupně
- postgraduální

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
Zájem o práci a vzdělávání v interních oborech, zájem o práci v nemocničním prostředí a v prostředí odborných ambulancí.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Informácie o výberovom konaní
Žádosti o pracovní místo a životopisy zasílejte na e-mail: kariera@nemocnicesumperk.cz, následně Vás bude kontaktovat kompetentní osoba ve věci dalšího jednání týkajícího se Vašeho pracovního uplatnění.

Adresa spoločnostiNemocnice Šumperk a. s.

Kontakt

Mám záujem o túto prácu