Lekár absolvent/ špecializácia v odbore neurológia

    Svet zdravia, a.s. - IČO: 35960884
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
    Veľkoblahovská cesta 23, 929 01 Dunajská Streda, Slovensko, okres Dunajská Streda
    okres Dunajská Streda
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. júna 2018

Miesto práce
Veľkoblahovská cesta 23, 929 01 Dunajská Streda, Slovensko

Ponúkaný plat (brutto)
1140€ - 2097,60€

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku • Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť - zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu • Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení. zdravotnícke výkony a postpy potrebné pre určenie diagnózy, terapiu, prevenciu a iné. Konziliárna zdravotná starostlivosť

Jednorázový náborový príspevok k platu 2 000€ pri atestovanom lekárovi, 1000€ pri neatestovanom

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
www.svetzdravia.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské III. stupňa

Prax minimálne 3 roky, znalosť maďarského jazyka výhodou

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiSvet zdravia, a.s.