Zdravotná sestra všeobecného lekára

Miesto práce
Liptovský Mikuláš

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
01.11.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Práca zdravotnej sestry v ambulancii praktického lekára pre dospelých:
- manažment a príjem pacientov do ordinácie,
- odbery biologického materiálu,
- zodpovednosť za odbornú úroveň a kvalitu ošetrovateľskej starostlivosti,
- komunikácia s pacientom,
- administratívne práce.

Iné výhody
- korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
- príjemné pracovné prostredie

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a spoľahlivosť

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujem všetkým záujemcom za prejavený záujem. Kontaktovať budem vybratých uchádzačov.

Adresa spoločnostiMUDr. Agáta Kmecová - Privátna ambulancia Podbreziny