Event Manager pre firemné eventy

    VOX spol. s r.o. - IČO: 35806508
    Event manager, Obchodný zástupca, Predajca leteniek/zájazdov, Produktový manažér
  • Miesto výkonu práce:
    Miletičova 21, Bratislava
    Bratislava
    Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo, Manažment, Marketing, reklama, PR, Obchod
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. septembra 2017

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou (fix + vario)

Termín nástupu
ASAP

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ahoj!
si komunikatívny, proaktívny a detailista zároveň? Máš skúsenosť s organizovaním eventov? A komunikuješ plynule aj po anglicky? Potom hľadáme práve TEBA!

Do tímu "Corporate Events" hľadáme ďalšieho kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude organizovať firemné teambuildingy pre našich klientov, prípadne iné akcie.

Čo všetko budeš robiť?
- Budeš budovať značku našej spoločnosti v oblasti firemných eventov. Ako? Prostredníctvom marketingových aktivít na našich webstránkach, sociálnych sieťach, a pod.
- Taktiež vyhľadávať a oslovovať potenciálnych klientov, a samozrejme, budovať s nimi dlhodobé vzťahy
- Pôsobíme vo viacerých európskych destináciách, preto nestretneš všetkých osobne. Napriek tomu, sú stretnutia s klientmi tiež tvojou prácou
- Klientom môžeš ponúknuť rôzne aktivity z našej ponuky alebo ušiť (hoci aj celý) event na mieru
- Pri tvorbe programu eventu môžeš popustiť uzdu tvojej fantázii a realizovať sa. Nezabudni všetko aj správne naceniť do cenovej ponuky
- Konečne nasleduje aj organizácia celého eventu, a teda plánovanie, rezervovanie a prípadne aj osobná účasť na evente
- Táto práca ale zahŕňa aj administratívu, ako je úprava cenníkov, reporting
- Hranice ti ale nekladieme, môžeš sa zapojiť aj do ďalších nových projektov našej spoločnosti

Dlho neváhaj, radšej nám pošli tvoje kreatívne CV ešte dnes! A ak si už zorganizoval nejaký event, nezabudni nám o ňom napísať viac.

Pozri, kto naozaj sme:
www.voxtravel.com
www.facebook.com/voxtravel

Iné výhody
- najväčším benefitom je práca, ktorá ťa bude baviť :)
- ďalším (nemenej dôležitým) benefitom je kolektív - menší, ale mladý a bláznivý
- dokonca máme aj tuli vaky a stolný futbal

Okrem toho, ťa čakajú zaujímavé nefinančné benefity v štýle Zdravo - Hravo - Rozumne:
- ľahké zdravé občerstvenie počas pracovnej doby zdarma
- príspevok od zamestnávateľa na Multisport kartičku
- masáž jeden krát mesačne v našich priestoroch
- pravidelné firemné teambuildingy (nielen legendary Christmas party)
- firemná knižnica s motivačnými a inšpiratívnymi knihami
- narodeninové voľno
- polročné odmeny
- a množstvo iných

VOX spol. s r.o. je úspešná rodinná cestovno-eventová kancelária s TOP zamestancami. Zabezpečujeme eventy v Bratislave a v dalších 15 európských destináciách. Či už ide o rozlúčku so slobodou alebo firemný event, pripravíme ich podľa vašich predstáv. Na trhu sme od 2004 a každý ďalší rok máme viac spokojných klientov. www.voxtravel.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- prax v oblasti organizovania eventov - veľkou výhodou
- vedieť robiť "100" vecí naraz
- silný proklientský prístup
- schopnosť organizovať prácu sebe a iným
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky
- logické myslenie, vďaka čomu si vieš prácu zefektívniť
- tímový duch

Cestovné kancelárie

Adresa spoločnostiVOX spol. s r.o.