Sanitár, zdravotnícky asistent

Miesto práce
Satinského 1
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pomocná práca zdravotníckeho charakteru na lôžkovom oddelení pri priamom styku s pacientom.

Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiNemocnica svätého Michala, a.s.