Fyzioterapeut

    Kúpele Dudince, a.s. - IČO: 31642713
  • Miesto výkonu práce:
    Kúpeľná 106, 962 71 Dudince, Krupina
    Krupina
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    11. októbra 2017

Miesto práce
Kúpeľná 106, 962 71 Dudince
Krupina

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- praktická aplikácia liečebných postupov a metód vo fyziatrii, balneológii a liečebnej rehabilitácii podľa ordinácie lekára (elektroterapia, fototerapia, magnetoterapia, ergoterapia, individuálne a skupinové cvičenia)
- vedenie zdravotnej dokumentácie

Iné výhody
- prácu v príjemnom a čistom prostredí
- stravovanie na pracovisku
- možnosť ubytovania
- zamestnanecké benefity

Kúpele Dudince, a.s. sú slovenské neštátne zdravotnícke zariadenie v najmenšom meste na Slovensku. Kúpeľnú liečbu poskytujeme na tradičných zásadách balneológie a liečebnej rehabilitácie. Prírodný liečivý zdroj, vybavenie balneoterapie a odborné znalosti nášho personálu denne využívame v prospech zdravia našich klientov. Starať sa oň je našou trvalou a najvyššou hodnotou. Do zariadení firmy patria Liečebné domy Rubín a Smaragd a Kúpeľný hotel Minerál.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- zvládať profesionálne komunikáciu a správanie sa ku klientom
- flexibilita a empatia
- jazykové znalosti sú výhodou

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiKúpele Dudince, a.s.