Opatrovateľ v zariadení sociálnych služieb

Miesto práce
Kučišdorfská Dolina 6, Pezinok, Slovensko
okres Pezinok

Ponúkaný plat (brutto)
730,- Eur brutto po skúšobnej dobe s príplatkami za soboty a nedele, k tomu príplatky nočné zmeny a nadčasy

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ako opatrovateľ sa staneš členom tímu CASA Slovensko, n.o., kde budeš od samého začiatku hrať kľúčovú úlohu a pracovať s takou podporou, akú potrebuješ na to, aby si sa stal/a ešte lepším odborníkom.
?kompletnú opatrovateľskú starostlivosť o seniorov
?prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností
?spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta
?rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v zariadení sociálnych služieb

Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobného rastu – účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností.
Doprava do zamestnania, stravné lístky, príplatky za sobotu 10,- Eur, príplatky za nedeľu 20,- Eur, semináre a vzdelávanie.

Casa Slovensko n.o. je neverejným/súkromným poskytovateľom sociálnych služieb so zahraničnou účasťou CASA Leben im Alter a ponúka sociálne služby v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení od roku 01.01.2014.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Výhoda - Certifikát opatrovateľského kurzu.

Sociálna starostlivosť

Adresa spoločnostiCasa Slovensko n.o.