Project Manager Sales

Miesto práce
Jurajov Dvor 523, 925 28 Pusté Úľany, Slovensko
Senec
Trnavský kraj
Galanta

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- hľadanie nových obchodných príležitostí, starostlivosť o existujúcich
zákazníkov
- projektové riadenie obchodných prípadov
- hľadanie riešení problémov zákazníka s nekvalitou, logistikou, komunikáciou
a pod.
- vyjednávanie cenových ponúk a obchodných konceptov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy
- účasť na veľtrhoch
- sústavné vzdelávanie vo sfére predaja riešení v oblasti dodávok rúr
- cestovanie po SR a EÚ a iné.

Iné výhody
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania
- príjemné pracovné prostredie a iné.

Nemecká dcérska spoločnosť zameraná na distribúciu a opracovanie hutného materiálu hľadá nových spolupracovníkov na rozvoj svojich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v regióne Stredná a Východná Európa.

Výroba a distribúcia produktov do automobilového a strojárenského priemyslu ako sú: oceľové rúry, nerezové rúry, profily a ich mechanické opracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

- obchodnícke myslenie
- orientácia na cieľ a výsledky
- komunikatívnosť, flexibilita
- proaktivita, systematickosť a precíznosť
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- znalosť nemeckého jazyka výhodou

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adresa spoločnostiBenteler Distribution Slovakia s.r.o.