Zdravotná sestra

    SULIS,s.r.o. - IČO: 35914734
  • Pracovná pozícia:
    Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie 57,Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. septembra 2017

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
organizácia chodu ORL ambulancie, asistovanie pri ORL zákrokoch, odbery krvi,dezinfekcia a sterilizácia nástrojov,

SULIS ,s.r.o. bola založená v roku 2004
a hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore otorinolaryngológia.
Miesto výkonu činnosti ORL ambulancie je Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie 57,842 31 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa

ovládanie práce s počítačom, príjemné vystupovanie pri kontakte s pacientmi,organizačné schopnosti na zabezpečenie chodu ambulancie ktorú navštevujú hlavne pacienti s akútnymi ťažkosťami

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiSULIS,s.r.o.