Produktový manažér zameraný na produkty IGUS klzné púzdra/ Čerpacia Technika

    HENNLICH s.r.o. - IČO: 31344500
  • Pracovná pozícia:
    Produktový manažér
  • Miesto výkonu práce:
    Bratislava
    Bratislava
    Obchod
  • Ponuka zadaná dňa:
    2. októbra 2017

Miesto práce
Bratislava

Termín nástupu
podľa dohody

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- starostlivosť o zákaznícku základňu s cieľom ju rozvíjať
- starostlivosť o pridelené produktové portfólio https://www.hennlich.sk/produkty/klzne-puzdra-a-loziska-klzne-puzdra-43.html alebo https://www.hennlich.sk/produkty/cerpacia-technika-1372.html- spolupráca pri navrhovaní technického riešenia projektov v spolupráci s technikmi

- motivujúce finančné ohodnotenie s pohyblivou zložkou mzdy v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- stabilita prosperujúcej spoločnosti
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesijného rastu
- technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu
- príjemné pracovné zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- školenia na Slovensku i v zahraničí
- priateľský kolektív

Distribútor strojárskych komponentov pre priemyselné podniky v SR,
so zameraním na strojárske a elektrotechnické produkty a inžinierske poradenstvo.
www.hennlich.sk

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- prirodzený a zanietený záujem o modernú techniku
- znalosti/skúsenosti z oboru strojárstva
- komunikačné zručnosti
- umenie viesť obchodné rokovania a dosahovať požadované výsledky
- pružnosť, otvorenosť a pracovné nasadenie
- myslenie úspešného podnikateľa a zmysel pre tímovú prácu
- schopnosť byť kreatívny a rýchlo sa učiť
- pripravenosť cestovať v prípade potreby v rámci celého Slovenska
- spoľahlivosť

Veľkoobchod

Na osobné pohovory budú prizvaní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Adresa spoločnostiHENNLICH s.r.o.