Ergoterapeut

    Senior Park, n.o. - IČO: 37986023
  • Pracovná pozícia:
    Fyzioterapeut
    Rohovce č. 169, 930 30 Rohovce, Trnavský kraj, Dunajská Streda
    Trnavský kraj, Dunajská Streda
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. júla 2017

Miesto práce
Rohovce č. 169, 930 30 Rohovce
Trnavský kraj
Dunajská Streda

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
1.10.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ponúkame prácu šikovnému ergoterapeutovi, ktorý prácu s klientom vníma ako svoje poslanie, má záujem sa jej venovať s plným nasadením.

Iné výhody
Stabilné pracovné miesto v jednozmennom pracovnom režime.

Seniorpark, n.o. Rohovce poskytuje sociálne služby pre klientov v Špecializovanom zariadení a Zariadení pre seniorov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

- empatia a flexibilita voči individuálnym potrebám klientov
- plné nasadenie pri práci a skutočný záujem o prácu
- odolnosť voči psychickej a fyzickej záťaži
- časová flexibilita
- kreativita
- umelecký talent ( napr. hudobný, pohybový, literárny)
- trpezlivosť
- spoľahlivosť
- sebaovládanie
- asertivita

Sociálna starostlivosť

Svoje žiadosti a životopisy posielajte na uvedenú kontaktnú adresu. Uvádzajte telefonický kontakt. Posielajte súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov.

Adresa spoločnostiSenior Park, n.o.

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Portál Tvoj Lekár