Opatrovateľ/ka

    Schneider lekáreň/pharmacy - IČO: 10733426
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent
  • Miesto výkonu práce:
    LUX, n.o., Opatovská 97, 040 01 Košice
    Košice
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. júla 2017

Košice

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Typické činnosti vykonávané na pozícii
• Poskytovanie nepretržitej starostlivosti chorým, bezvládnym a imobilným klientom.
• Napomáhanie pri uspokojovaní ich základných životných potrieb.
• Tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov.
• Pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny.
• Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy.
• Sprevádzanie klientov k lekárovi, počas prechádzok, návštev úradov a pod.
• Vykonávanie drobných domácich prác.

SCHNEIDER - HCG (Health Care Group) pôsobiaca v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb: prevádzka polikliník, zdravotníckych stredísk, laboratórií klinickej biochémie, ADOS, RTG pracovísk, FBRL pracovísk, lekární atď.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

• Empatia
• Trpezlivosť
• Komunikatívnosť
• Fyzická zdatnosť

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Bližšie informácie na tel. čísle 0903 474 006 p. Zuzana Rudyová.

Adresa spoločnostiSchneider lekáreň/pharmacy