Manažér wellness centra

    Tatry mountain resorts, a.s. - IČO: 31560636
  • Pracovná pozícia:
    Masér, Team leader, Vedúci oddelenia
  • Miesto výkonu práce:
    Hotel Grand**** Jasná, Liptovský Mikuláš
    Liptovský Mikuláš
    Manažment, Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. júla 2017

Miesto práce
Hotel Grand**** Jasná

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- zabezpečuje plynulú prevádzku hotelového wellness - Wellness centrum Grand,
- riadi, usmerňuje, odborne vedie a kontroluje zamestnancov na stredisku wellness ,
- priamo aj vykonáva masáže a relaxačné procedúry hotelových hostí ,
- zabezpečuje doplnkový predaj kozmetiky,
- dbá o starostlivosť a spokojnosť zákazníkov atď.

Využi svoju šancu a pridaj sa k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí štvorhviezdičkového Wellness Hotela Grand****v srdci Jasnej, čerpaj nekonečnú energiu z prírody Nízkych Tatier. Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.
Ponúkame Ti:
- dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,
- stála pravidelná mesačná mzda, zamestnanecké ubytovanie, stravovanie,
- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,
- skipass,
- aquapass,
- množstvo zamestnaneckých zliav a výhod

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou

Požadujeme : min. stredoškolské odborné vzdelanie, prax vo vedení Wellness min. 2 roky, odborné skúsenosti a znalosť wellness procedúr a masáži rôzneho druhu, riadiace a organizačné zručnosti, príjemné vystupovanie, komunikácia na vysokej úrovni, aktívna znalosť anglického jazyka, výhodou : znalosť nemeckého a ruského jazyka a špecializácia na kozmetiku a pedikúru, vodičský preukaz "B", ovládanie programu BlueGastro, Horec.

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Adresa spoločnostiTatry mountain resorts, a.s.