Certifikovaný hypnoterapeut

Miesto práce
Bratislava
Trnava
Trenčín
Nitra
Žilina
Banská Bystrica
Prešov
Košice

Ponúkaný plat (brutto)
1.400+ Eur

Druh pracovného pomeru
živnosť

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hlavným poslaním Centra HYPNOS je poskytovať našim klientom účinnú a trvalú pomoc v širokej škále psychických, telesných a sociálnych problémov, a tým významne zvyšovať kvalitu ich života.
Náplňou práce hypnoterapeuta je poskytovanie modernej hypnoterapie s využitím uvedených druhov hypnózy a terapeutických techník - tradičná a klinická hypnóza, kognitívno-behaviorálna a celostná hypnoterapia, základná diagnostika, analýza a psychoedukácia. Hypnoterapeut sa venuje len svojej práci s klientom. Komunikáciu so záujemcami a dojednávanie termínov zabezpečuje naša kancelária.

Iné výhody
• 4 – 5 hodín práce denne
• Flexibilná pracovná doba
• Kratšia pracovná doba počas piatkov
• Bonus za dochádzku
• Možnosť kariérneho rastu
• Kontinuálne odborné vzdelávanie
• Program telesného a duševného zdravia
• Sociálne balíčky pri životných udalostiach
• Deň plateného voľna k narodeninám
• Účasť na firemných akciách
• Zľavy na služby partnerských firiem
• Sick-days
• Sabbatical (v prípade záujmu)

HYPNOS je moderné centrum hypnózy a hypnoterapie so sídlom v Bratislave. Jeho zakladateľom je diplomovaný hypnoterapeut Mgr. Miroslav Danaj Dip.CBH, ktorý získal odborné vzdelanie v Anglicku a na Slovensku pôsobí od roku 2008. Počas viac ako 4.000 hodín terapie vytvoril a zdokonalil vlastný terapeutický prístup, ktorý okrem hypnoterapie obsahuje aj iné preukázateľne účinné metódy pomoci.

V roku 2013 založil spoločnosť HYPNOS - centrum hypnózy a hypnoterapie, s.r.o. a prijal novú terapeutku. Už mnoho rokov sa tešíme stále väčšiemu počtu záujemcov o naše služby najmä vďaka účinnej pomoci a nášmu prístupu ku klientom. V našej praxi uplatňujeme princípy terapie založenej na dôkazoch (evidence-based). Špecializujeme sa najmä na kognitívno-behaviorálnu a celostnú hypnoterapiu, klinickú hypnózu a využívame tiež tradičné hypnotické intervencie, spolu s primeranou psychoedukáciou a ďalšími terapeutickými technikami. Dôležitou súčasťou našej práce sú odbornosť, profesionalita, pragmatické postoje, celostné vnímanie súvislostí a ľudský prístup ku klientom.

Aby boli naše služby prístupnejšie aj ľuďom v iných regiónoch Slovenska, zriadime v nadchádzajúcich mesiacoch nové Centrá HYPNOS aj v mestách Trenčín, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Dve ďalšie centrá otvoríme aj v Bratislave. Preto hľadáme tých správnych kandidátov na pozíciu hypnoterapeuta v uvedených mestách.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Muž alebo žena s prirodzeným nadaním a vôľou pomáhať iným ľuďom, neustále sa vzdelávať a osobnostne rásť. Vhodný uchádzač je realista, lojálny, osobnostne zrelý, zodpovedný, emocionálne stabilný, primerane empatický, v dobrej duševnej kondícii, sebaistý, odolný voči mentálnej záťaži, schopný pracovať samostatne. Významnou výhodou je prirodzene racionálny a pragmatický spôsob uvažovania, nadpriemerná úroveň kognitívnych funkcií, abstraktného myslenia a komunikačných zručností. Uprednostníme uchádzačov, ktorí majú profesionálny vzhľad, príjemné vystupovanie, sú pozitívne naladení a sú nefajčiari. Prax v podobnom povolaní je výhodou.

Iné neuvedené oblasti

Výberové konanie na túto pozíciu má tri kolá. Prvé kolo výberových konaní bude prebiehať od 15.08. do 7.9.2017 v každom krajskom meste. O konkrétnom čase a mieste ich konania budeme informovať tých uchádzačov, ktorí úspešne prejdú úvodným výberom zo žiadostí.

Aby sme mohli prijať Vašu žiadosť a zaradiť Vás do výberového konania na túto pozíciu ubezpečte sa, že spĺňate uvedené podmienky, zašlite nám svoj životopis, motivačný list a aktuálnu fotografiu.

Adresa spoločnostiHYPNOS - centrum hypnózy a hypnoterapie, s.r.o.

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Najnovšie ponuky práce
Portál Tvoj Lekár