Anwendungstechniker

Miesto práce
Bratislava
Region Bratislava
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
bis EUR 1.400 (12 Mal)

Druh pracovného pomeru
Vollzeitbeschäftigung

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Projektierung von Heizungs- und Sanitäranlagen Gebäudetechnik
- EDV-Ausarbeitung von Materialauszügen mit Angebotslegung
- Produktbezogene Einschulungen (Praxis) auf Baustelle
- Produktbezogene Vorträge (Theorie)
- Unterstützung Außendienst
- Unterstützung bei Messen

Iné výhody
- Dienstauto
- Diensthandy

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Hospodárskej komory Rakúska vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupuje viac ako 300.000 rakúskych spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- Mittelschulbildung mit Abitur
- Weiterbildung/höhere fachliche Ausbildung
- Universitätsausbildung (z.B. Dipl. Ing., ...)
- Universitätsausbildung (z. B. Bc., ...)

- sympatisches Auftreten
- Disziplin, Pünktlichkeit, Verlässlichkeit
- 100%-ige Loyalität zu KE KELIT
- MS Office Kenntnisse notwendig
- CAD Kenntnisse notwendig (Plancal von Vorteil)

Andere nicht angeführten Bereiche

Adresa spoločnostiObchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva