Shop manager/ ka

Miesto práce
Prešov
Košice

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ihned

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Prijmeme Shopmanagerku pre naše predajne v oblasti Východného Slovenska (Košice, Prešov, Poprad, Bardejov) pre zaistenie ich kompletného chodu a kontroly.
Kvôli častým výjazdom na predajne nutný vodičský preukaz!
Dobré platové podmienky. Nástup IHNEĎ!
Svoj životopis s AKTUÁLNOU FOTOGRAFIOU zasielajte na adresu inzerat.sk@eiffeloptic.sk
V prípade, že Vás vyberieme pre osobný pohovor, budeme Vás o tom informovať v prostredníctvom e-mailu v piatok 23.6.2017. Pohovory sa budú konať v pondelok 26.6.2017.

Spoločnosť bola založená v r. 1991, zaoberá sa vývozom a dovozom v oblasti očnej optiky, kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Maloobchod

Informácie o výberovom konaní
Životopis s fotkou zasielajte na: inzerat.sk@eiffeloptic.sk

Adresa spoločnostieiffel optic, a. s. Bratislava