Práca ošetrovateľa vo Švajčiarsku

    A Casa Personal GmbH - IČO: CH-400.4
  • Pracovná pozícia:
    Krankenschwester/Pfleger
  • Miesto výkonu práce:
    Švajčiarsko
    Schweiz
    Gesundheitswesen und soziale Betreuung
  • Ponuka zadaná dňa:
    18. júna 2017

Miesto práce
Schweiz

Druh pracovného pomeru
Vollzeitbeschäftigung

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme kvalifikovaných opatrovateľov a opatrovateľky na prácu na polovičný alebo plný úväzok v domovoch sociálnych služieb, na kliníkách a na ambulantné opatrovanie

Požiadavky na uchádzačov:

• Ukončené medicínske vzdelanie (MAGISTERSKÝ titul z oboru zdravotnej starostlivosti, fyzioterapie alebo iného medicínskeho oboru)
• Otvorenosť a priateľské vystupovanie
• Vnímavosť a empatia
• Skúsenosti so stacionárnym alebo ambulantným opatrovateľstvom
• Dobrá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom (jazykový certifikát B2 je nutné predložiť najneskôr do skončenia trojmesačnej lehoty na schvaľovanie dokumentov vo Švajčiarsku)
• Reprezentatívne vystupovanie

Čo ponúkame

• Možnosť flexibilne si naplánovať pracovnú dobu. Sami sa rozhodnete, či ponúknuté miesto prijmete alebo nie
• Fixná pracovná doba alebo voľba počtu odpracovaných hodín podľa dohody
• Platové ohodnotenie v súlade so švajčiarskymi mzdovými podmienkami v danej oblasti
• V prípade potreby vám radi pomôžeme s hľadaním ubytovania vo Švajčiarsku
• Certifikát švajčiarskeho Červeného kríža výhodou, ale nie podmienkou

Zaujali sme vás? Pošlite nám svoju žiadosť v nemeckom jazyku (s fotografiou) e-mailom na: info@acasa-personal.ch

Tešíme sa na stretnutie s vami.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Simone Christinat, riaditeľku divízie, na tel.: +41 77 448 31 37.

Stellenvermittlung im Gesundheitswesen

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- Universitätsausbildung (z. B. Bc., ...)

Gesundheitswesen

Adresa spoločnostiA Casa Personal GmbH