Retail Area Manager

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Žilinský kraj
Banskobystrický kraj

Ponúkaný plat (brutto)
fixná zložka + bonusy

Termín nástupu
dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- riadenie činností, vedenie a kontrola pobočiek po celej SR
- zodpovednosť za dosahovanie výsledkov predaja vo zverených predajniach
- zabezpečeovanie chodu zverených prevádzok po organizačnej a materiálovo-technickej stránke
- activity management na predajnách
- riadenie, vedenie, školenia a tréning pracovníkov predajní
- zodpovednosť za výber zamestnancov pobočiek vo zverenom regióne
- reporting

- perspektívne a atraktívne zamestnanie v mladom profesionálnom tíme
- flexibilná pracovná doba
- stravenky
- notebook, služobný telefón, služobný automobil
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké zľavy na sortiment

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
- ochota cestovať
- silnú orientáciu na zákazníka, veľmi dobrý zákaznícky servis
- analytické myslenie
- schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnostiHRQ SK s. r. o.