Sanitár Bratislava - Poliklinika Petržalka

    Apotheke Slovakia, a. s. - IČO: 47003774
  • Pracovná pozícia:
    Sanitár
  • Miesto výkonu práce:
    Bratislava, Bratislavský kraj
    Bratislavský kraj, Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    15. júna 2017

Miesto práce
Bratislava
Bratislavský kraj
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
dohodou, čo najskôr

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Vykonáva prípravné práce zdravotníckeho charakteru.
- Vykonáva hygienické upratovanie podľa vypracovaného sanitačného programu
lekárne a vedie denné záznamy o sanitácii.
- Vykonáva pomocné práce pri preberaní zásielok.
- Podľa pokynov vedúceho farmaceutického laboranta ukladá a dopĺňa pomocný a
obalový materiál.
- Stará sa o prevádzku destilačného aparátu.
- Umýva, dezinfikuje a sterilizuje liekovky, obaly a pracovné predmety a pomôcky.

Iné výhody
Výhody a benefity:
- motivujúce finančné ohodnotenie a dobrá pracovná doba
- príspevok na ošatenie
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti a v príjemnej a priateľskej atmosfére
-ponúkame zľavy na naše produkty

Prosperujúca, etablovaná slovenská spoločnosť prevádzkujúca lekárne v rámci Slovenskej Republiky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Maloobchod

K vášmu cv napíšte prosím informáciu, na aký inzerát reagujete - pozícia a mesto.
Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Adresa spoločnostiApotheke Slovakia, a. s.