Lekár - Fyziater a balneológ

Miesto práce
Cintorínska 20, 968 01 Nová Baňa
Levice
Topoľčany
Zlaté Moravce
Banskobystrický kraj
Zvolen
Žarnovica
Žiar nad Hronom

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
01.06.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Rozširujeme ambulancie v stredisku MEDIFORM,s.ro.

Iné výhody
Bezplatné ubytovanie v areály polikliniky Mediform, s.r.o.
Bezplatná garáž pre motorové vozidlo.
Telefón.
Sociálne benefity spoločnosti.

MEDIFORM, s.r.o., Nová Baňa - poskytovateľ zdravotnej starostlivosti so špecializáciami vnútorné lekárstvo, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, všeobecné lekárstvo, oftalmológia, otorinolaryngológia, chirurgia, pediatria, rádiológia , pracovisko spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Príjemné vystupovanie
Odolnosť voči stresu
Ochota vzdelávať sa
Atestovaný lekár v príslušnej špecializácii podľa príl. Vyhl.101/2006 Z.z.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Adresa spoločnostiMEDIFORM, s.r.o.