Zdravotná sestra na ambulancii kardiolog. a internej

    Poliklinika Karlová Ves - IČO: 17336236
  • Pracovná pozícia:
    Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Líščie údolie 57, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    18. mája 2017

Miesto práce
Líščie údolie 57
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
1100

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
samostatná odborná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov v odbornej kardiologickej a internej ambulancii na Poliklinike Karlova Ves, Líščie údolie 57, Bratislava

Iné výhody
Gastrolístky

Poskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou

zodpovednosť, flexibilnosť, slušný prístup k pacientom, ovládanie základov práce na PC

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Telefonické informácie na č. 02/60264317 alebo osobný pohovor na Personálnom oddelení Polikliniky Karlova Ves, Líščie údolie 57, Bratislava, č.d. 18

Adresa spoločnostiPoliklinika Karlová Ves