Opatrovateľ/opatrovateľka

    Miestny úrad mestská časť Bratislava-Dúbravka - IČO: 00603406
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Mestská časť Bratislava-Dúbravka
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    15. júna 2017

Bratislava

Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Opatrovanie starších osôb a osôb so zdravotným postihnutím v domácom prostredí, pomoc pri vykonávaní sebaobslužných úkonov, pri starostlivosti o domácnosť, sprievod a dohľad .

Verejná správa a samospráva.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Odborné vzdelanie v oblasti zdravotníctva alebo absolvovanie opatrovateľského kurzu v rozsahu min. 220 hodín.

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Podmienkou je odborné vzdelanie v oblasti zdravotníctva alebo absolvovanie opatrovateľského kurzu v rozsahu min. 220 hodín.

Adresa spoločnostiMiestny úrad mestská časť Bratislava-Dúbravka