Opatrovanie staršej ženy v Janovíku pri Prešove od 23.04.17

    SUNSET 24 LTD., org. zložka - IČO: 47651881
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent, Zdravotnícky asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Janovík, Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj
    Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    20. apríla 2017

Miesto práce
Janovík
Prešovský kraj
Prešov
Košický kraj

Termín nástupu
23.04.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme opatrovateľku pre opatrovanie staršej ženy v Janovíku pri Prešove. Imobilná pacientka, Parkinson a začínajúci Alzheimer. Práca na 2 týždňové turnusy v domácom prostredí opatrovanej osoby.
Nástup na turnus: 23.04.2017
Plat za 2 týždňový turnus: 320 eur (netto)

Iné výhody
- práca pre stabilnú spoločnosť

Spoločnosť SUNSET 24 LTD. sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Vhodná opatrovateľka:
- má ukončené zdravotnícke vzdelanie, alebo osvedčenie z opatrovateľského kurzu
- má skúsenosti v oblasti opatrovateľskej starostlivosti
- je empatický
- má kladný vzťah k práci so seniormi
- je flexibilný

Sociálna starostlivosť

Adresa spoločnostiSUNSET 24 LTD., org. zložka