Sanitárka / upratovačka

    Tatry mountain resorts, a.s. - IČO: 31560636
  • Pracovná pozícia:
    Sanitár
  • Miesto výkonu práce:
    Gino Bešeňová, Ružomberok
    Ružomberok
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    20. apríla 2017

Miesto práce
Gino Bešeňová
Ružomberok

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
1.6.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
• Upratuje a stará sa o vzhľad spoločných priestorov (hotelová hala, hotelová reštaurácia/e, lobby bar, detský kútik, výťahy, zamestnanecké chodby, zamestnanecké šatne, toalety pre hostí aj zamestnancov) na základe hotelových štandardov
• Dbá a je zodpovedná za efektívne využívanie zverených pracovných nástrojov a pomocného materiálu (čistiace prostriedky)
• Pri komunikácii s hosťami a obchodnými partnermi reprezentuje hotel a spoločnosť, je nápomocný pri plnení požiadaviek a podávaní informácií

Práca v atraktívnom prostredí vo Vysokých Tatrách resp. Nízkych Tatrách vo flexibilnom a mladom kolektíve.

Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- základné vzdelanie

Iné : profesionálny a zodpovedný prístup k práci, flexibilita, precíznosť, dôslednosť

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Adresa spoločnostiTatry mountain resorts, a.s.