Live out, Live in carer (Opatrovateľ/ka seniorov v opatrovateľskom dome alebo domácnosti) - bez poplatkov agentúre, skorý nástup, vhodné aj pre mužov

    IFNE Slovakia - Práca v Anglicku - IČO: 35845350
    Opatrovateľ, osobný asistent, Sanitár, Sestra, Zdravotnícky asistent
  • Miesto výkonu práce:
    rôzne lokality Veľkej Británie, Veľká Británia
    Veľká Británia
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    15. júna 2017

Miesto práce
rôzne lokality Veľkej Británie

Ponúkaný plat (brutto)
7,50-12 GBP/hod

Termín nástupu
Jún/Júl 2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- všeobecná starostlivosť o obyvateľov opatrovateľského domu pre
seniorov
- individuálna starostlivosť o ťažšie chorých obyvateľov domu alebo starostlivosť o seniora alebo handicapovaného človeka v jeho domácnosti
- pomoc pri jednoduchých zdravotníckych úkonoch
- pomoc pri osobnej hygiene, kúpaní, stravovaní a obliekaní
- servírovanie jedál a upratovanie stolov
- pomocné práce ako upratovanie izieb, postelí a pod.
- asistencia pri voľnočasových aktivitách
- vedenie zdravotných záznamov pacientov
- práca na smeny, ktoré môžu zahŕňať aj víkendy

Iné výhody
- nárok na 28 dní preplatenej dovolenky
- ubytovanie poskytnuté zamestnávateľom alebo priamo u klienta
- pri nástupe do zamestnania zamestnávateľ pomôže s povinnými
registráciami
- pred nástupom poskytnuté bezplatné zaškolenie
- dlhodobá a stabilná práca
- zamestnanie na základe pracovnej zmluvy (nie je potrebné mať živnosť)
- možnosť vyššieho vzdelania pre opatrovateľov NVQ2 priamo vo Veľkej Británii (po zvýšení kvalifikácie lepšie platové podmienky)
- možnosť vyššieho zárobku pri práci cez víkendy alebo nadčasoch
- UMIESTŇUJEME AJ KAMARÁTKY ALEBO PÁRY SPOLOČNE

V našej agentúre neplatíte žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky.
Ponúkame Vám širokú ponuku aktuálnych voľných pracovných miest.
U nás máte možnosť absolvovať proces sprostredkovania zamestnania na diaľku, z pohodlia Vášho domova a to bez potreby absolvovania osobného pohovoru.
Preskúšanie znalosti jazyka a pohovor so zamestnávateľom je možné absolvovať telefonicky alebo cez Skype.

Chceme ubezpečiť kandidátov, že po tom, ako bol zahájený proces vystúpenia Veľkej Británie z EÚ, naďalej je Veľká Británia určité obdobie ešte stále plnohodnotným členským štátom EÚ a v najbližšom období nepríde k žiadnym zmenám. Opatrovatelia zo Slovenska a Čiech sú naďalej u zamestnávateľov, s ktorými spolupracujeme, vítaní.

Personálna agentúra so špecializáciou na sprostredkovanie zamestnania v opatrovateľskom sektore vo Veľkej Británii a iných krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Prax v opatrovaní je nevyhnutá, pričom v niektorých prípadoch sa akceptuje aj súkromná opatrovateľská skúsenosť (vrámci rodiny).

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku emailom. Výberové konanie sa bude konať telefonicky alebo cez Skype.

Adresa spoločnostiIFNE Slovakia - Práca v Anglicku

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Portál Tvoj Lekár